216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik servisi elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını yaparak sizlere eşsiz bir hizmet vermektedir. Ümraniye Arçelik servisimizde antika fırınlar, mikro dalga fırınlar, davul fırınlar kısacı tüm fırınlarda görülen ısıyı fırının içine eşit dağıtamama, hamurun çiğ pişmesi yada tam pişmemesi, zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz. Arçelik beyaz eşya servisi olarak yaptığımız bütün bu hizmetleri aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için güvenilirliğini ve kalitesini belgelendirmektedir.

Ümraniye Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.buzdolaplarında oluşabilecek her türlü arızayı hiçbir tekrarlama göstermeden ve hatta eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde onarım ve bakım işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Arçelik markasına sahip buzdolabınız herhangi bir nedenden bilmediğiniz dolayı oluşan bir sorunda yanınızda Ümraniye Arçelik servisimiz olacaktır. Arçelik markasına sahip tüm Arçelik beyaz eşyalarınızda periyodik bakım onarım montaj işlemleri sırasında kullandığımız tüm parçaların 1 yıl garantisi bulunup bir yıl içerisinde bir sorun meydana geldiği zaman hemen Ümraniye Arçelik servisine bir telefon ederek yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Evlerde bulunan birçok Arçelik beyaz eşyalar belli bir zamandan sonra çalışırken çok fazla rahatsız edici sesler çıkartmaktadır.Ümraniye Arçelik servisi çalışırken sizleri rahatsız eden cihazların sorunlarını kolay ve zamanında çözer. Arçelik beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli bir yer tutmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Arçelik beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz sonuçlar çıkartabilir. Öyle her bozulan Arçelik beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Bunun yerine bakım ve onarımlarını yapacak olan bizler; her zaman yanınızda olacağız. Ümraniye Arçelik servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkânlar bulunmaktadır.

Umraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Umraniye Arçelik Ankastre Tamiri
Umraniye Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.