216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Yakacık Arçelik Servisi

Yakacık Arçelik servisi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve atölyelerimizde kullanmış olduğumuz cihazlar son teknoloji ürünleridir. Arçelik markalı Arçelik beyaz eşya cihazlarınızı bizlere teslim ederken gözünüz arkada kalmadan gönlünüz ferah bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz ve onarımı tamamlandığında gerekli testler yapılarak standartlarına uygun olarak sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.

Yakacık Arçelik servisi aradığınız zaman mükemmel servis hizmetimiz başlamış olacaktır ayrıca ücretsiz keşif desteğimiz bulunmaktadır. Sevgili ve değerli müşterilerimize ücretsiz keşif desteği hakkında bilgi verelim: kombinizin sorunlarını ücretsiz bir şekilde tespit etmekteyiz ve soruna neden olan hatayı bulmanızı sağlamaktayız dilediğinize göre isterseniz bizim servimize yaptırabilirsiniz ve sizlere en uygun fiyatları vererek. Sizlerin kombilerinizde sorun meydana geldiği zaman teknik bir servise götürecek taşıtınız bulunmayabilir ve kombiler çok ağır bir elektronik cihazlar olduğu için servislere toplu taşıma araçları ile götürme şansınız neredeyse hiç yoktur.

Yakacık Arçelik servisi aklınızda en ufak bir soru ve kuşku meydana gelmesin çünkü Yakacık Arçelik onarım bakım servisi olarak sizlere ekstra bir ücret talep etmeden İstanbul”un tüm bölgelerine taşıt desteğimiz bulunmaktadır. Daha öncede bahsettiğimiz gibi tüm kombi sorunlarını çözmek bizim işimiz olup sizlerin asla sıkıntıya girmenizi istemeyiz ve servis olarak para her zaman sonraki planlarda olduğundan sizlerin aklınızdaki kombinizi ile ilgili sorunlar yok olana kadar tüm hizmetimiz eksiksiz bir şekilde devam edecektir. 

Yakacık Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Yakacık Arçelik Ankastre Tamiri
Yakacık Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.