216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Zümrütevler Arçelik Servisi

Zümrütevler Arçelik servisi olarak bizler bunun bilincindeyiz ve tüm işlemlerimizi bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz, aynı zamanda kombi teknik servisimizde çalışan personellerimiz servisimize gelen tüm müşterilerimizi memnun edebilmek için çalışmakta olup ve bu hedef için her zaman sizlere karşı güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Servisimize gelen müşterilerimizde güler yüzlü oldukları sürece çözemeyeceğimiz kombi sorunları günümüzde asla bulunmamaktadır.

Zümrütevler Arçelik servisi siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer hizmeti ise ücretsiz keşif desteği hizmetidir böylece kombinizin onarım bakım masrafını en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olacaksınız ve ödeme planınız ona göre ayarlayacaksınız. Sizlere sunmuş olacağımız hizmetimiz asla bitmeyecek ve kombinizdeki sorunlar yok olana kadar tüm hizmetimiz eksiksiz bir şekilde devam edecektir. Zümrütevler Arçelik servisi buzdolaplarında oluşabilecek her türlü arızayı hiçbir tekrarlama göstermeden ve hatta eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde onarım ve bakım işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Zümrütevler Arçelik servisi sahip buzdolabınız herhangi bir nedenden bilmediğiniz dolayı oluşan bir sorunda yanınızda Zümrütevler Arçelik Servisimiz olacaktır.Arçelik markasına sahip tüm Arçelik beyaz eşyalarınızda periyodik bakım onarım montaj işlemleri sırasında kullandığımız tüm parçaların 1 yıl garantisi bulunup bir yıl içerisinde bir sorun meydana geldiği zaman hemen Zümrütevler Arçelik servisine bir telefon ederek yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Zümrütevler Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Zümrütevler Arçelik Ankastre Tamiri
Zümrütevler Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.