216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Ataşehir Beko Klima Servisi

Ataşehir Beko klima servisi klima kullanımının ülkemizde hızlıca artmasındaki en büyük nedenlerden biri mevsimsel değişikliklerin baş göstermesidir. Özellikle eskiye nazaran yaz aylarındaki sıcaklıklar çok fazlasıyla artış gösterdi. Bu nedenle insanlar yaz aylarında serinlemek için klima kullanımını tercih ettiler. Ancak klima kullanımının da kendine göre bazı sorumlulukları vardır. Bunlardan en önemlisi kullanılan klimanın yılda en az 2 defa bakım ve onarıma tabii tutulmasıdır. Bu nedenle klima alırken klima servisine de önem vermeniz gerekiyor.

Ataşehir Beko klima servisi bu konuda müşterilerine destek veren ve yaptığı işle müşterilerini memnun edebilen bir servis haline gelmiştir. Klima servisi olarak size tavsiye ettiğimiz zamanlarda klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun süreli çalışmasını sağlayabilir performansını da bu şekilde yükseltebilirsiniz.


Ataşehir Beko Beyaz Eşya Servisi
Ataşehir Beko Ankastre Tamiri
Ataşehir Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.