216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Beykoz Beko Klima Servisi

Beykoz İstanbul Anadolu yakasının gözbebeği sayılacak ilçelerinden biridir. Özellikle yeni yapısıyla göze çok fazla çarpan ilçede ısınma ve serinleme de en çok kullanılan teknik klimadır. Klima ile ısıtma ve soğutmanın gerekli olduğu Beykoz’de hizmet veren klima servisleri en zor zamanlarınızda yanınızda olan yardımcılarınız gibidirler. Kıyı kemsine ve denize yakınlığından dolayı yaz mevsimleri çok bunaltıcı geçer, bu nedenle gerek evlerde gerekse iş yerlerinde klima olmazsa olmaz bir parçadır.

Beykoz Beko klima servisi yaz ve kış aylarında girmeden önce bakımını üstlendiği markaların klima bakımlarını yaparak en zor zamanlarda yardımcı oluyor. Beykoz Beko klima servisi en güzel zamanların sizin olması için elinden gelen bütün gayretleri gösteren firmalar arasındadır. Yaz aylarında sıcaktan bunalmadan bahar aylarına merhaba demek için klima servisinden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Beykoz Beko Beyaz Eşya Servisi
Beykoz Beko Ankastre Tamiri
Beykoz Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.