216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Göztepe Beko Klima Servisi

Göztepe de hizmet vermekte olan Göztepe klima teknik servisi konutta bakım ve onarım hizmetlerini geliştirmiş Göztepe nun değerli müşterilerine maksimum fayda sağlamak üzere oluşturulmuştur. Yirmi yıllık bölge tecrübesi ile meslek tecrübesini birleştirerek çalışan Göztepe klima teknik tamir servisi kuruluşundan bugüne Göztepe için özel hizmet prensipleri yapılandırılmıştır. Göztepe , İstanbul Anadolu yakasının en eski ve en büyük ve en elit yerleşim yerlerinden biridir.Semtin elit ve yenilikçi bir kitleye sahip olmasından dolayı teknoloji ve yenilikleri her zaman gösteren ilçelerimizden biri olmuştur.

Bu yenilikler gerek teknoloji gerek otomotiv gerek ısı ve yalıtım sektörüne ayak uydurmayı başarmıştır. Klima cihazları ile yaşana sorunları dert edilmesini bir kenara bırakılmasının zamanı gelmiştir. Göztepe servisini teknik ekibi araçlarından bulunan araç takip sistemi ile mobil servislerini istenilen adrese yönlendirilecektir.

Göztepe Beko Beyaz Eşya Servisi
Göztepe Beko Ankastre Tamiri
Göztepe Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.