216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


İçerenköy Beko Klima Servisi

İçerenköy klima servisi halkına yardımcı olmak amacı ile kurduğumuz Beko klima servisi ile yaz aylarında bahar mevsimi tadında havalarda yaşamanız için olanak tanıyoruz. Deneyimli kadrosu ile dilediniz zaman hizmet görebileceğiniz klima servisi ile güzel yaz mevsimleri geçireceksiniz. Servisimiz hizmet noktasında kaliteyi elden düşürmeden müşteri taleplerini fazlasıyla müşterilerine sunmaktadır.

Kolay klima kurulumu ile çok zaman harcamadan klimayı dilediğiniz yere kuran ya da fikir olması bakımından farklı yerler önererek Beko marka klimanızı kuruyoruz. Satış sonrası destek de alabileceğiniz klima servisi ile İçerenköy de yaz keyfini bahar havasında yaşayacaksınız. İçerenköy klima servisini aradığınız takdirde, garantili klima servisi hizmeti de göreceksiniz. Arızalara maruz kalmış klimanızın bakımını garantili olarak gideren klima servisimiz ile bir dahaki aynı arıza durumunda herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. İçerenköy klima servisi yürüten servislerin yaygın olması, arızaların çabuk giderilmesinde büyük bir etkiye sahiptir.

İçerenkoy Beko Beyaz Eşya Servisi
İçerenkoy Beko Ankastre Tamiri
İçerenkoy Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.