216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Kadıköy Beko Klima Servisi

Kadıköy Beko klima servisi günümüz dünyasında en çok kullanılan ve beğenilen teknolojiler arasında ilk sırayı klima teknolojisi almaktadır. Diğer teknolojilerden farklı olarak biraz da mecburiyetten dolayı klima teknolojisi yakından takip edilir. Bunun nedenlerinden birincisi, ısıtma ve soğutmayı kişinin istediği şekilde ayarlayabilmesidir. Bununla birlikte her mevsim için rahatça kullanılabilmesidir. Bu nedenle dünyada en çok takip edilen teknolojiler arasında ilk sıraları kapmaktadır. Klima servisleri de bu teknolojinin vazgeçilmez parçalarından biridirler.

Çünkü klima faydalı olduğu kadar elektronik olması dolayısı ile arızalarla karşı karşıya kalma durumu söz konusudur. Para harcanan bu teknolojinin kısa sürede bozulması elbette büyük külfetleri de beraberinde getirir. Kadıköy en bilindik yerlerinden biridir. Burada da klima tercih edilen teknolojiler arasında yer alıyor. Bu nedenle Kadıköy Beko klima servisi durmadan çalışmak zorunda kalır. 

Kadiköy Beko Beyaz Eşya Servisi
Kadiköy Beko Ankastre Tamiri
Kadiköy Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.