216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Kalamış Beko Klima Servisi

Kalamış Beko klima servisi aradığınız bütün bu özelliklere sahip olan bir servistir. Konusunda deneyim kazanmış personeli ile kısa sürede klima bakım ve onarımı yaparak klimanızın uzun süreli daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kalamış Beko klima servisi ile aynı zamanda dilediğiniz zaman periyodik olarak klimanızın gerekli bakımını da yaptırabilirsiniz. Klima bakım ve onarım konusunda deneyimli olan personelimizin yardımlarından faydalanarak klima arızalarını giderirken rahat nefes alacaksınız. Konusunda en deneyimli olan personelimizle uzun vadeli çalışan klimayı sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız. Kalamış Beko klima servisi garanti kapsamı içinde olsun ya da olmasın bütün klimalarınızın bakımını garantili olarak yapmaktadır. Tamirini yaptığı klimaya garanti süresi vererek güven içinde klima kullanmanızı sağlamaktadır.

Kalamis Beko Beyaz Eşya Servisi
Kalamis Beko Ankastre Tamiri
Kalamis Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.