216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Kızıltoprak Beko Klima Servisi

Anadolu yakasının en lüks semtlerinden olan Kızıltoprak, teknoloji konusunda kendini büyük çapta geliştiren semtlerden biridir. Lüks mekanların çok fazla bulunduğu Kızıltoprak, ısıtma ve soğutma sistemlerinde tercih ettiği sistem Beko klimadır. Bu nedenle Kızıltoprak Beko klima servisi hizmeti yürüten işyerlerine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak hazır bekleyen Beko klima servislerine oldukça ihtiyaç duyulur.

Kızıltoprak Beko klima servisi hizmeti veren firma, en kısa zamanlarda belirtmiş olduğunuz adreslere kurulum, bakım ve onarım hizmeti vererek sıkıntılarınızı yerinde ve zamanında çözmektedir. Kızıltoprak Beko klima servisi bakım zamanı gelmiş Beko klimanın bakımını yerinde yaparak sezon içinde aksaklıkların meydana gelmesini engellemektedir. Bu da sizin iş yapmanızı daha da kolaylaştırır. Özellikle kış günlerinde bozulan Beko klimalar işinizin aksamasına çok büyük olasılıkla neden olur.

Kızıltoprak Beko Beyaz Eşya Servisi
Kızıltoprak Beko Ankastre Tamiri
Kızıltoprak Beko Klima Bakım


Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.