216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Küçükyalı Beko Klima Servisi

Küçükyalı Maltepe’nin şirin beldelerinden biridir. Ancak deniz kıyısına yakın bir yerde olduğu için kışları çok soğuk ve ayazlı geçer, yaz mevsimleri ise, nemli geçer. Bu nedenle özellikle yaz mevsimlerinde Küçükyalı da kalanlar zor zamanlar yaşarlar. Elbette teknolojinin günümüzde hızla büyümesiyle bu sorunu ortadan kaldırmak mümkündür. Eskiden sadece soğutma işlemi yürüten klimalar bu gün çok daha farklı özellikleri sayesinde, soğutma- ısıtma ve nem kurutucu özellikleriyle çok kullanışlı hale geldiler.

Ancak klimalarında her elektronik cihazda olduğu gibi, bakım ve onarıma ihtiyacı olur. Yılın belli zamanlarında, periyodik olarak bakım yapılmış klimalar mevsimine göre daha verimli olur. Küçükyalı Beko klima servisi, kurulum anından itibaren kurulum sonrası gerekli bakım, arıza onarma gibi işlerde Küçükyalı da kalanlar için oldukça büyük yardımlar sunuyor. Böylelikle mevsimsel sorunlara maruz kalmadan mevsimi en güzel şekilde geçirmek çok daha kolay oluyor. Özellikle yaz mevsimlerinde Küçükyalı Beko klima servisi sürekli olarak müşterilerinin şikâyetlerini gidermek için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Küçükyali Beko Beyaz Eşya Servisi
Küçükyali Beko Ankastre Tamiri
Küçükyali Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.