216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Sahrayıcedit Beko Klima Servisi

 Beko klima ısıtma ve serinletme sistemlerinin teknoloji ile birleşen en son halidir. Çünkü kullanımı kolay ve bakımı en rahat olan teknoloji harikalarındandır. Beko klima sahrayicedit halkı için vazgeçilmez ısıtma sistemleri arasında yer alır. Bu nedenle sahrayicedit Beko klima servisleri de hızlı ve aktif şekilde çalışmak zorundadırlar. Sahrayicedit Beko klima servisi, ilk kurulum aşamasından daha sonraki bakım ve arıza takibine varıncaya kadar bütün zamanlarda müşterilerine yardımcı olarak Beko klima arızalarına maruz kalmamaları için çalışmaktadırlar.

Sahrayicedit Beko klima servisi aynı zamanda servis garantisi dışına çıkmış klimanızın bakımını da yapmaktadır. Dolayısı ile uzun zaman önce aldığınız klimanızı değiştirmenize gerek kalmadan servis yetkililerinden yardım alabilirsiniz. En güzel mevsimlerin sıcak ortamlarda geçtiğini siz de biliyorsunuz bu nedenle önemli olan Beko klima servisi sahrayiceditte hizmet veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Sahrayıcedit Beko Beyaz Eşya Servisi
Sahrayıcedit  Beko Ankastre Tamiri
Sahrayıcedit  Beko Klima Bakım


Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.