216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Sancaktepe Beko Klima Servisi

Sağlığına düşkün olanlar mevsim değişikliklerine göre ısınma ya da serinleme işlemlerini en pratik ve teknolojiye uyarlı haliyle yapmak isterler. Mesela kış aylarında soğuktan korunmak için soba kullanılmaz. Eskiden her ne kadar bu yöntem olsa da teknolojinin ilerlemesiyle, sadece bir tuşla bulunulan ortamın ısıtılması mümkündür. Klima bu sektörde en büyük payı kapan teknik ısıtmadır. Ancak klimanın da belli zaman aralıklarında ihtiyacı olan bakımları vardır.

Bunu bazen kendi başınıza yapabilirsiniz ama genellikle Sancaktepe Beko klima servisine yaptırmanız daha uygundur. Sancaktepe Beko klima servisi, temizleme ve bakım konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile birlikte vermiş olduğunuz adrese kısa bir zamanda gelerek, belirlemiş olduğunuz tarihlerde periyodik olarak bakımını yaparak, mevsimin zor şartlarından sizi kolayca kurtarıyor. Sancaktepe Beko klima servisi aynı zamanda kurulum, garanti süresi ve garanti sonrasında da müşterilerine büyük bir hassasiyet göstererek klima bakımını üstlenmektedir.

Sancaktepe Beko Beyaz Eşya Servisi
Sancaktepe Beko Ankastre Tamiri
Sancaktepe Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.