216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Uğurmumcu Beko Klima Servisi

Uğurmumcu Beko Klima servisi olarak hizmet kalitesini tüm müşterilerimize getiriyoruz. Gökhan teknik olarak hizmet kalitemizi merak ediyor ve yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey servis telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturmanızdır.

Yaz günlerinin kavuran sıcaklarından bunaldıysanız, iklimlendirme merkezimize hoş geldiniz. Yetkililerin uyardığı 2013 senesinin sıcakları mayıs ayından itibaren pek çok insanı bunalttı. Ve hava sıcaklıklarının daha da artacağı uyasında bulunan yetkililer’den sonra Uğurmumcu Beko Klima servisi de tüm müşterilerini klima konusunda uyarıyor. Klima arızalarınızı veya bakım işlemlerinizi çok geç olmadan servisimize bildiriniz ki kavurucu bu sıcak zamanlarda klimalarınızdan maksimum verim elde edin ve bu işkenceden kurtulun. Uğurmumcu Beko Klima servisi sizler için, bambaşka kampanyalı fiyatları ve ekonomik işçiliği ile yaz sıcaklarında daha çok bunlatmıyor.

Uğurmumcu Beko Beyaz Eşya Servisi
Uğurmumcu Beko Ankastre Tamiri
Uğurmumcu Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.