216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Ümraniye Beko Klima Servisi

Ümraniye Anadolu yakasının en güzel yerlerindendir. Özellikle işyerleri bu beldede çok fazla bulunur. Mesela imes gibi dev bir iş merkezinin bulunması, modoko gibi özel bir yerin bulunması gibi birçok işyerinin bu semtte bulunması haliyle Anadolu yakasının ihtiyacını gidermede oldukça hareketli bir semt haline gelmesine neden oluyor. Bu nedenle klima oldukça fazla kullanılma zorunluluğu olan bir ilçe haline geliyor.

Özellikle sıcaklardan kirlenen elbiselerin yıkanması, soğuklara maruz kalmamak için klima kullanılması bu ilçede oldukça büyük bir ihtiyaç haline gelmektedir. Tabi ki bu işleri yapabilecek bir markanın olması da insanlar açısından bir o kadar önemlidir. Klimada bir dev haline gelen Beko klima markası bu nedenle ilçede en çok tercih edilen markalar arasındadır.

Umraniye Beko Beyaz Eşya Servisi
Umraniye Beko Ankastre Tamiri
Umraniye Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.