216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Ünalan Beko Klima Servisi

Ünalan Ümraniye’nin en bilinen mahallelerinden aslında mahalle demek yerine semt demek daha uygundur. Çünkü çok bilindik bir yer haline geldi Ünalan bu nedenle mahalleden ziyade semt olarak karşımıza çıkıyor. Ünalan zengin alışveriş mağazaları, oturma mekanları ve geniş daireleriyle bilinen bir yerdir. Bu nedenle insanlar Ünalanni çok fazla tercih ederler.

Aslında güzel de bir yapısı olan Ünalannin en büyük sorunu kış aylarında soğuk olmasıdır. Çok çetin geçen kış aylarında insanlar çeşitli yöntemler kullanarak ısıtma işlemlerini yaparlar. Bunların en başında Beko klima ile ısıtma tercih edilmektedir. Beko klima ile ısıtmayı gerçekleştirmek için elbette sürekli olarak hali hazırda bulunması gereken servislerin olması gerekiyor. Gerekli bakımların yapılması, arızaların giderilmesi gibi konularda yakından destek veren bir servisin olması oldukça önemlidir.

Ünalan Beko Beyaz Eşya Servisi
Ünalan Beko Ankastre Tamiri
Ünalan Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.