216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


  arçelik servisi

BEKO KLİMA SERVİSİ
TAMİR
BAKIM


Zümrütevler Beko Klima Servisi

Zümrütevler Beko klima servisi sizlere daha fazla hizmet sunabilmek için marka model ayrımı yapılmadan tüm Beko klimalerin montaj işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Zümrütevler Beko klima servisi daha kaliteli bir hizmet verebilmek için karşılık güler yüz şarttır.

Tüm personellerimiz bunun bilincinde olup güler yüzlüdürler. Zümrütevler Beko klima servisi Sizlerinde güler yüzü sayesinde daha kaliteli ve daha başarılı bir işler başaracağımıza servis olarak inancımız tam sizlerinde inancı tam ise en ufak bir Beko klima sorununda sizleri servisimize beklemekteyiz.

Sizlerin memnuniyetini kazanmak için hizmetimiz bakım onarım montaj işlerini bitirip parayı alana kadar değil sizin aklınızda hiçbir sorun kalmayana kadar ve gönlünüz rahat olana kadar tüm hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde devam etmektedir. Zümrütevler Beko klima servisi olarak öğrenci evleri çok olduğundan öğrencilere özel sürpriz bir indiririmiz mevcuttur.

Zümrütevler Beko Beyaz Eşya Servisi
Zümrütevler Beko Ankastre Tamiri
Zümrütevler Beko Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.