216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Beko Servisi

Gökhan teknik beyaz servisi bu güne kadar birçok kurumsal ve bireysel olarak beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmalardan biridir. Konusunda tecrübesi sayesinde gittiği servislerde kolay bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır. Konusundaki deneyim ve personellerinin uzmanlaşması, servis hizmetinin kaliteli bir hale gelmesini sağlamasındaki en büyük etkendir.

Gökhan teknik kaliteli servis hizmeti anlayışı ile bu güne kadar birçok işe imza atan beyaz eşya servisi sektöründe bilinen en iyi servis hizmeti sunan beyaz eşya teknik servislerden biridir. Kolayca ulaşılabilen Gökhan teknik ile beyaz eşya bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. İddialı olmasındaki haklılığı sizin de yakından göreceğiniz teknik servis hizmetinden nden memnun kalacağınızdan eminiz.

Teknik servisimiz beyaz eşya servisi çalışmalarında rekabet içerisine girmeden kendi üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde icra ederek, sektöründe rakip de tanımamaktadır. Servis ağırlığının verdiği yükümlülüğü en iyi şekilde yapma gayretinde olan beyaz eşya bakım ve tamir konusunda oldukça tecrübeli personellere sahiptir. Bu nedenle gittikleri her müşterinin memnun kalmasını sağlamışlardır. Beyaz eşya servisi konusunda deneyim kazanmış teknik servis personeli ile pratik bilgilerini pekiştirerek müşterilerine en iyi hizmeti garantili olarak sunma çabasında olan bir servistir.

Garantili olarak bakım ve onarımını yaptığı cihazları gönül rahatlığı ile kullanabilmenizi sağlayan Gökhan teknik sayesinde beyaz eşyanızın ömrü daha uzun olacak. Böylelikle pahalı olan beyaz eşyalar ekonominizin sarsılmasına neden olmayacak. Beyaz eşya servisi ile yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak yılın belli zamanlarında beyaz eşya bakımını yaptırabilirsiniz. Beyaz eşyanın ömrünün uzun olması için gerekli olan yıllık bakımlarını yaptırarak zaman kazanma açısından ve sağlıklı beyaz eşya ve kullanma bakımından rahat edebilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Servisi
Beko
Ankastre Tamiri
Beko Klima Servisi

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.