216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Cevizli Beko Servisi

Cevizli Beko servisi cihaz seçiminde uzun vadeli kullanımdan dolayı en doğru seçimi yapmalısınız yoksa kısa vadede büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz. Cevizli Beko servisi sadece Cevizli ve yakınlarında oturan siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Uzun zamandır bu hizmetimiz devamlılığını sürdürerek, daha da tecrübe kazanarak tüm beyaz eşyalarınızın sorunlarını kaliteli bir şekilde çözmeye devam ediyoruz. Cevizli Beko servisi olarak buzdolaplarında oluşabilecek arızaları cihazınıza hiçbir zarar vermeden eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde bakım ve onarımını yapıyoruz.

Buzdolabınız herhangi bir nedenden dolayı aniden bozulabilir. Sizi serinletecek olan Cevizli Beko servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Sizlere sunduğu Beko teknik servis hizmeti kaliteli, güvenilir olduğu kadarıyla aynı zamanda bir o kadarda hızlıdır. Cevizli Beko servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Mikrodalga fırınlar, geçmişten günümüze kalan antika fırınlar ve tüm fırın çeşitlerinde görülen sorunlardan birkaçını siz sevgili Beko kullanıcılarına anlatmak isteriz . Bu sorunlarda fırının her bölgesine istenilen ısıyı eşit bir şekilde dağıtamaması, fırında pişirilen maddenin içini iyi pişirmeme yada hiç pişirememe, fırındaki istenilen zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

Cevizli Beko servisi bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını, her türlü switch arızalarını, ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını sorunsuz bir şekilde onarmaktadır. Cevizli Beko servisimiz elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını hızlı bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Cevizli Beko servisi Beyaz eşyalar hayatımızda önemli bir yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Beko markasına sahip olan Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Bozulan beyaz eşyalarımızı çöpe atmak yerine Cevizli Beko servisine yaptırarak hem ısraf etmemiş olur ve hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlarsınız.

Cevizli Beko Beyaz Eşya Servisi
Cevizli Beko Ankastre Tamiri
Cevizli Beko Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.