216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Esenkent Beko Servisi

Esenkent Beko Servisi olarak en iyi yoldan hizmet veren ve yaptığı işlerle adeta gönüllerde taht kuran kalitenin tel adresi olan bu servisten hemen yararlana bilirsiniz. Hem klimalar da hem beyaz eşyalarda kısacası her iki kulvarda da servis imkanlarımız vardır. Klima servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmeti arttırmak ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için tüm klimaların marka model ayrımı yapmaksızın montaj işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Esenkent Beko servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Havanın sıcak olduğu günlerde işyerlerinde evlerde restoranlar da ofislerde ve benzeri yerlerde klimasız oturmak neredeyse imkânsız gibidir. Bu sebepten dolayı klima bakım onarım işlemleri asla ertelenemez veya yerini hiçbir şey dolduramaz bu yüzden en ufak bir klima sorununda sizleri servisimize beklemekteyiz. Esenkent Beko servisin de çalışmakta bulunan personellerimiz sizlere olan hizmetlerimizi arttırmak sizleri memnun edebilmek için hep güler yüzlüdür ve her zaman güler yüzlü olmak zorundadır. Bizim servis olarak güzel işler başarabilmek için karşılıklı güler yüzlü olunmak zorundadır bugüne kadar sizlerin de güler yüzü sayesinde daha kaliteli işleri başardık ve bundan sonrada başarmaya devam edeceğiz.

Esenkent Beko Servisi bilinen bir gerçek var ki oda teknoloji mağazasından aldığınız klimanın en az ortalama 10 yıl kullanma süresi vardır. bu 10 yıllık zaman diliminde klimanızın periyodik bakım işlemlerini her yıl düzeli bir şekilde mutlaka yaptırmak zorundasınız. Eğer siz bu bakımı yaptırmazsanız size ekstra bir klima masrafı doğabilir bunları önlemek için klima bakımınızı yaptırmanız lazım. Hala klima bakım işlemlerini zamanı geldiği halde yaptırmadıysanız sizleri hemen Esenkent Beko servisine bekliyoruz.

Esenkent Beko Beyaz Eşya Servisi
Esenkent Beko Ankastre Tamiri
Esenkent Beko Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.