216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Fikirtepe Beko Servisi

Fikirtepe Beko Servisi eğer klimanızın bakımlarını yaptırmazsanız çok kötü sonuçlara yol açıcaktır. Klimanızı kaybedebilirsiniz bile o yüzden bakımını yaptırmanız gereklidir. Acarken klima servisi olarak servisde kusurlu gördüğümüz parçayı onarır yeni parça takılması gerekiyorsa direk orjınal parçayı takıp garanti vermekteyiz.

Eğer taktığımız parçaya başka bir teknik servis üzerinde işlem yaparsa o parça garanti kapsamından çıkar. Fikirtepe Beko Servisi Beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Beko Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek ufak ya da önemli sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Arızalan bozulan beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Böyle yapmamak için beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yapacak olan Fikirtepe Beko Servisi daima yanınızda olacaktır.

Fikirtepe Beko Servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkanlar bulunmaktadır. Bizlere 7 gün 24 saat boyunca gerek internet sitemizden gerek telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizden alacağınız beyaz eşya teknik servis hizmetlerle bir adım önde olacağınız ve çalışmalarımızdan memnun kalacağınızı garantini sizlere vermekteyiz ve beyaz eşyalarınızla arızasız günler dileriz.

Fikirtepe Beko Beyaz Eşya Servisi
Fikirtepe Beko Ankastre Tamiri
Fikirtepe Beko Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.