216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Güneşli Beko Servisi

Güneşli Beko servisi olarak değerli müşterilerimizin Her marka model ayrımı yapmadan tüm cihazlarınızın tamir ve tadilatını gerçekleştirmek üzere çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Bu çalışmaların daha kaliteli olması için daha doğrusu düzgün bir hal alması için beyaz eşya ve klima gibi tüm cihazlarınızın tadilatını gerçekleştirmekteyiz.

Güneşli Beko servisi size özel uygun fiyatlar ile tüm klima markaları ve tüm beyaz eşya modellerini tamiratını iyi ve kaliteli bir biçim de onarmaktayız. Aynı zaman siz değerli müşterilerimize özel yaptığımız işin iki yıllık garantisi bulunmaktadır. Aynı sorunu tekrar yenilenmesi durumun da klima ve beyaz eşya cihazlarınızın yeniden tamiratı gerçekleşecektir. Bize ulaşmak için ve bağlantı halin de olabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim halin de olmanız gerekmektedir. Klimalar oldukça pahalı ve oldukça ağır bir elektronik cihazlardır bu yüzden onarım bakım işlemlerini yapan teknik servis çok dikkatli olmak zorundadırlar. Çünkü en küçük bir hatada sizlerin klimanızda geri dönülmeyecek bir sorun oluşturabilir veya çok fazla bir servis parası masrafı çıkartabilir ama Güneşli Beko klima onarım bakım servisi tüm işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirdiğinden hiçbir sorun yaşamamaktadır ve müşterilerine de asla yaşatmaz.

Güneşli Beko servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet etmekteyiz çünkü sizin klimanızda bir sorun meydana geldiği zaman yerini başka bir şey ile asla dolduramazsınız servis olarak b durumu bildiğimiz için sizlere kesintisiz hizmet etmek bizler için onurdur. Güneşli Beko klima onarım bakım servisine sizlerin klimanızın işlemlerini bitirdikten sonra yapacağınız ödemeleri kredi kartları veya nakit olarak elden yapabilirsiniz ayrıca tüm kredi kartlarına vade farksız 12 ay taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Güneşli Beko Beyaz Eşya Servisi
Güneşli Beko Ankastre Tamiri
Güneşli Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU