216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Güngören Beko Servisi

Güngören Beko Servisi olarak her türlü beyaz eşya ve klima vb. gibi cihazlarınızın bakımını kaliteli bir biçim de onarılmaktayız. Sizlerin de bilmiş olduğu gibi klima cihazları ve beyaz eşya cihazları dikkate alınması gereken bir cihaz türüdür. Her geçen gün kendi alanın da ün yapan ve yaptığı işler ile adeta siz değerli müşterilerimizin gönüllerinde taht kuran Güngören Beko ervisi artık gerçekten kaliteden asla ödün vermemektedir.

Güngören Beko servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Bu servisin istekleri üzerine klima ve beyaz eşya cihazlarınızın kaliteli bir performans sergilemesi için yoğun çaba harcamaktadırlar. Her geçen gün kalitemize kalite katıyoruz ve klima gibi aynı zaman da beyaz eşya gibi elektronik cihazlarınızın bakım ve onarımını kolayca gerçekleştirmekteyiz. Gün yoğunlaştıkça artışı göz önünde bulunan klima ve beyaz eşya kullanıcılarının yani siz değerli müşterilerimizin bazı dikkat etmesi gereken özelliklere ulaşması gerekir.

Bu özellikler klima cihazınızın ne kadar önemli bir eşya sıfatın da olduğunun gerekçesidir. Bu nedenle klima gibi cihazlarınızın ilk günkü performansı ile çalışması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen klima cihazınızın temiz olmasına özen gösteriniz. Güngören Beko servisi buna vaktiniz yoksa klima cihazınızı temizletemiyorsanız kısa yoldan Güngören Beko servisi ile temas halin de olarak servis ekipmanlarımızı kapınıza kadar getirerek Bu doğrultudan faydalana bilir, kendinize katkıda buluna bilirsiniz.

Güngören Beko Servisi beyaz eşya cihazlarınızı ise her yıl en az 1 kere kesinlikle gözden geçirerek bakımını sağlayamaya yardımcı olunuz. Bunun da en kolay yoldan bizler tarafından sağlanacak olacağını unutmayın unutturmayın.

Güngören Beko Beyaz Eşya Servisi
Güngören Beko Ankastre Tamiri
Güngören Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU