216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Halkalı Beko Servisi

Halkalı Beko servisi sadece Halkalı ve yakınlarında oturan siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Uzun zamandır bu hizmetimiz devamlılığını sürdürerek, daha da tecrübe kazanarak tüm beyaz eşyalarınızın sorunlarını kaliteli bir şekilde çözmeye devam ediyoruz.

Halkalı Beko servisi olarak buzdolaplarında oluşabilecek arızaları cihazınıza hiçbir zarar vermeden eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde bakım ve onarımını yapıyoruz. Buzdolabınız herhangi bir nedenden dolayı aniden bozulabilir. Sizi serinletecek olan Halkalı Beko Servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Sizlere sunduğu Beko beyaz eşya teknik servis hizmeti kaliteli, güvenilir olduğu kadarıyla aynı zamanda bir o kadarda hızlıdır.

Halkalı Beko servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.mikrodalga fırınlar, geçmişten günümüze kalan antika fırınlar ve tüm fırın çeşitlerinde görülen sorunlardan birkaçını anlatalım siz sevgili Beko kullanıcılarına. Bu sorunlarda fırının her bölgesine istenilen ısıyı eşit bir şekilde dağıtamaması, fırında pişirilen maddenin içini iyi pişirmeme yada hiç pişirememe, fırındaki istenilen zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

Halkalı Beko Beyaz Eşya Servisi
Halkalı Beko Ankastre Tamiri
Halkalı Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU