216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Haznedar Beko Servisi

Haznedar Beko servisimiz bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını, her türlü switch arızalarını, ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını sorunsuz bir şekilde onarmaktadır. Haznedar Beko Servisimiz elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını hızlı bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Haznedar Beko servisi üstün hizmet kalitesi ve en sağlam elemanları ile sizlere hizmet vermek için hazırda beklemektedir. Klimanızı daha verimli kılmak için bize web sitemizden form doldurarak veya web sitemize girip numaraları arayarak bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Haznedar Beko servisiolarak şu güne kadar müşterilerimizin tüm arzularını yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Siz değerli ve saygın müşterilerimizin cebinizi ve klimalarınızın verimli çalışmasını düşünerek sizlere en başta klimalarınızın yıllık bakımlarınızı aksatmamanızı önermekteyiz. Haznedar Beko servisiolarak her zaman en başta sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünmekteyiz.

Beko servisi Haznedar bu güne kadar bize karşı hiçbir müşterimizin güvenini sarsmadık ve sarsmamaya devam edeceğiz. Haznedar Beko servisiolarak bize karşı olan güveninizi daha da arttırmak için taktığımız her parçaya 1 senelik garanti vermekteyiz. Bu süreç içerisinde yeni taktığımız parça arıza çıkardığı taktirde ücretsiz bir şekilde parçayı değiştirmekteyiz. Haznedar Beko servisiolarak siz değerli müşterilerimize ödemelerinizde de kolaylık sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz arzu ederseniz nakit olarak, arzu ederseniz de bütçenizi etkilemeden kredi kartı ile taksitlendirerek kolayca yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz sadece siz değerli ve saygın müşterilerimize daha rahat ve konforlu günler tattırmak içindir.

Haznedar Beko servisi değerli Haznedar halkı cihazlarınızın bakım onarım işlemlerini servisimize yaptırmış olduğunuz takdirde sizlere ekstra bir ücret talep etmeden ücretsiz olarak 1 yıl boyunca bakım onarım işlemini gerçekleştirdiğimiz cihazınızın garantisini vermekteyiz. Haznedar Beko onarım bakım servisinde kullanılan tüm parçaların 1 yıl boyunca garantisi olup 1 yıl içerisinde parçada bir sorun meydana geldiği zaman sizlerin memnuniyeti için itiraz etmeksizin yenisiyle hemen değiştirmekteyiz.

 
Haznedar Beko Beyaz Eşya Servisi
Haznedar Beko Ankastre Tamiri
Haznedar Beko Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.