216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


İçerenköy Beko Servisi

İçerenköy Beko Servisi fırınlar, mikro dalga fırınlar, davul fırınlar kısacı tüm fırınlarda görülen ısıyı fırının içine eşit dağıtamama, hamurun çiğ pişmesi ya da tam pişmemesi, zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

İçerenköy Beko Servisi buzdolaplarında oluşabilecek her türlü arızayı hiçbir tekrarlama göstermeden ve hatta eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde onarım ve bakım işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Beko markasına sahip buzdolabınız herhangi bir nedenden bilmediğiniz dolayı oluşan bir sorunda yanınızda İçerenköy kombi Servisimiz olacaktır. Beko markasına sahip tüm beyaz eşyalarınızda periyodik bakım onarım montaj işlemleri sırasında kullandığımız tüm parçaların 1 yıl garantisi bulunup bir yıl içerisinde bir sorun meydana geldiği zaman hemen İçerenköy kombi servisine bir telefon ederek yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Evlerde bulunan birçok beyaz eşyalar belli bir zamandan sonra çalışırken çok fazla rahatsız edici sesler çıkartmaktadır. İçerenköy kombi Servisimiz çalışırken sizleri rahatsız eden cihazların sorunlarını kolay ve zamanında çözer. Beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli bir yer tutmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz sonuçlar çıkartabilir. İçerenköy Beko Servisi öyle her bozulan beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Bunun yerine bakım ve onarımlarını yapacak olan bizler; her zaman yanınızda olacağız. İçerenköy Beko Servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkânlar bulunmaktadır.

İçerenkoy Beko Beyaz Eşya Servisi
İçerenkoy Beko Ankastre Tamiri
İçerenkoy Beko Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.