216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


İdealtepe Beko Servisi

İdealtepe Beko servisi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve atölyelerimizde kullanmış olduğumuz cihazlar son teknoloji ürünleridir. Bosch markalı beyaz eşya cihazlarınızı bizlere teslim ederken gözünüz arkada kalmadan gönlünüz ferah bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz ve onarımı tamamlandığında gerekli testler yapılarak fabrikadan yeni üretilmiş gibi standartlarına uygun olarak sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
Beko servisi İdealtepe olarak ilk hedefimiz gözlerde 1 numara olmaktı. Üstün kalite, seri elemanlarımız, temiz çalışma stilimiz ve daha birçok özelliğimizle bunu başardık. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız bu yolda bize öncülük eden en önemli unsur olmuştur. Bugünlere gelmemizi bunlara borçluyuz. İdealtepe Beko servisi olarak yıllardır bu işten aldığımız tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin klimalarına uygulayarak kaliteyi çok daha fazlalaştırmaktayız. Bu güne kadar müşterilerimiz her zaman bizden memnun kalmıştırlar. İdealtepe Beko servisi olarak yaptığımız işten, müşterilerimizin daha iyi vakit geçirmelerinden her zaman keyif ve mutluluk duymaktayız.

İdealtepe Beko servisi olarak klimanızın verimini kaybetmemesi ve daha uygun fiyatlarla çalışması için senelik bakımlarını ihmal etmemenizi öneririz. Bakımlarını yaptırmak için bizimle web sitemizde bulunan numaralardan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Servis araçlarımız ve kaliteli elemanlarımız günün her dakikasın da hazırda bekledikleri için servisimizin kapınızda olması fazla uzun sürmeyecektir. Klimanızın bakımını yaptırdıktan sonra hem konfor bakımından hem de fatura bakımından ne kadar fark ettiğini kendiniz göreceksiniz ve inanamayacaksınız. İdealtepe Beko servisi olarak klimalarınızda sorunlu bir parçayı değiştirdiğimiz zaman taktığımız yeni parçaya 1 senelik garanti vermekteyiz.

İdİdealtepe Beko Beyaz Eşya Servisi
İdealtepe Beko Ankastre Tamiri
İdealtepe Beko Klima Servisi

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.