216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Mecidiyeköy Beko Servisi

Mecidiyeköy Beko servisi sizlerin sorunlarını yıllardan beri başarılı bir şekilde çözmektedir böylece çözemediğimiz klima sorunu henüz bulunmamaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmet bölgemiz başta Mecidiyeköy Beko servisi değerli müşterilerimize daha sonrada etrafındaki mahallelerde oturmakta olan diğer müşterilerimizin cihazlarının onarım bakım işlemlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Mecidiyeköy Beko servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Hizmet alanımız gün geçtikçe artmakla beraber bugünlerde sadece klima tamir bakım işlemleri yapmamaktayız, yeni satın almış olduğunuz bir klimanın veya evinizi taşırken evden çıkaracağınız klimaların montaj işlemlerini Mecidiyeköy Beko servisi klima servisi olarak garantili bir şekilde yapmaktayız.

Sizlerin sorunlarını çözerken asla klimanın marka model ayrımını yapmamaktayız zaten klima seçmek bizim gibi seçkin bir servise asla yakışmaz. Mecidiyeköy Beko servisi çalışanların hepsi hem servisimize iyi bir referans olmanız için hem de hizmetimizden memnun olabilmeniz için daima güler yüzlüdür.

Mecidiyeköy Beko Servisi olаrаk ѕizlerin memnunіyetіne çоk önem vermekteyiz okunuşu genişlik olanca teknolojі Beko çamaşır makineleriniz, buzdolаplаrınız, bulаşık makineleriniz fırın ve осaklarınız hakkında doğru adres Mecidiyeköy beyaz eşуa sеrvisidir.

Mecidiyeköy Beko Beyaz Eşya Servisi
Mecidiyeköy  Beko Ankastre Tamiri
Mecidiyeköy Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU