216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Merter Beko Servisi

Merter Beko servisi kombi servisiniz sizlere güzel hizmetleri vardır bunların başında evlere taşıt desteği ve ücretsiz keşif hizmetidir. Kısaca bu hizmetleri anlatalım kombiler ağır oldukları için servise mutlaka araba ile getirilmesi gerektiğinden bizim evlerinize kadar ücretsiz araba desteğimiz bulunmaktadır, öbür hizmetimize gelince sizlerin kombinizde bir sorun meydana geldiği zaman hemen Merter Beko servisi kombi servisini arayarak hizmetimiz başlatmış olacaksınız ve teknik servis elemanlarımız kombi sorununu bulacak gerekli bilgileri verdikten sonra sizlere bir en uygun fiyatı vererek ödemelerde kolaylık sağlayacağız.

Merter Beko servisine 7 gün 24 saat internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beko servisi sistem içerisinde be Beyaz eşyaler son derece elektronik ve pahalı bir cihaz olduğu için bakım onarım işlemlerini yaptıracağınız servisler güvenilir ve kaliteli olmaları lazımdır, aksi takdirde kaliteli olmayan servislere yaptırmış olduğunuz zaman en ufak bir servis hatasında onlarca para vererek aldığınız

Onlаrcа уıl beyaz eşyа teknik sеrvis sektöründe deneуim kazanarak günümüzе dek geçen süreçte dayanıklı çok teknisyen eğitimi sağlayan servisimiz kazanımlarını tükеtіcіsіnе işarеt уеrindе şekilde уanѕıtmakta, nіtelіklі aynı zamanda da уetkіn hіzmetler sunаrаk müşterі memnuniyeti оdaklı çalışmalar sürdürmekteyiz. Ekѕikѕiz hіzmet vererek müşterіlerіуle olan bağını firmamızdan аlаcаğınız Beko servisi hіzmеtlеrі itimat ortamı оluşturulması аmаcıylа 1 sene gаrаnti altındadır.

Beko beyaz eşyanizi çöpe atma riski ile karşılaşmış olursunuz veya çok fazla bir servis parası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Merter Beko servisi beyaz eşya onarım bakım servisi olarak hiç merak etmeyin tüm işlemlerimiz garantili olup en küçük ayrıntısına kadar inceleyip sizlere Beyaz eşyaleriniz kaliteli olarak teslim etmekteyiz.

Merter Beko Beyaz Eşya Servisi
Merter Beko Ankastre Tamiri
Merter Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU