216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Şişli Beko Servisi

Şişli Beko servisi en iyi teknisyenleriyle cihaz bakımı yapmaktadır,cihaz tamiri,cihaz onarımı,cihaz servisi yapmaktadır.Çoğu müşterilerimiz kendileri temizlerken bazı ufak parçalara su kaçırarak klimanın bozulduğuna dair şikâyetler almaktayız. Bu tür şeylerle uğraşarak zaman harcamak yanında klimanızı kötü yönden etkileyeceksiniz. Şişli Beko servisi olarak bu tür sorunlarda bize web sitemizde bulunan formu doldurarak veya telefon numaralarından ulaştığınız taktirde size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Servis araçlarımız her zaman hazırda beklediği için fazla sürmeden servisiniz kapınızda olacaktır.

Şişli Beko sevisi olarak size en temiz, en hızlı, en düzenli klima servisini sunmaktayız. Servisimiz klimanızda sorunlu bir parça bulup değiştirdiği taktirde taktığımız parçaya 365 gün garanti vermekteyiz. 365 gün içinde taktığımız parçada bir problem çıkarsa ücretsiz bir biçimde yeni parça takmaktayız. Bunun da sizin bize karşı olan güvenizi arttıracağını düşünüyoruz. Sizin güveniniz bize mutluluk vermekle birlikte daha da iyi ve düzenli çalışmamızı sağlamaktadır. Şişli Beko servisi olarak sizlere ödemede kolaylık sağlayarak bütçenizi sarsmadan, düzeniniz bozulmadan klimanızı tamir etme olanağı vermekteyiz.

Şişli Beko servisi beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Beko Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek ufak yada önemli sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Arızalan bozulan beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Böyle yapmamak için beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yapacak olan Şişli Beko servisi daima yanınızda olacaktır. Şişli Beko servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkanlar bulunmaktadır.

Şişli Beko Beyaz Eşya Servisi
Şişli  Beko Ankastre Fırın Tamiri 
Şişli Beko Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU