216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Zümrütevler Beko Servisi

Zümrütevler Beko servisi tüm değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınınızdadır. Zümrütevler Beko servisiolarak çalışmalarımız ve müşteri memnuniyeti bizim en önemli çalışma prensibimizdir. Hizmetlerine ara vermeden devam eden Zümrütevler Beko servisimizeden siz değerli müşterilerimize daha yüksek kalitede hizmet vermek için deneyimlerine deneyim katarak çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

Zümrütevler Beko servisi olarak servis şeflerimiz tarafından kontrol edilen çalışmamız sizlere verilen hizmetlerin en üst düzeye ulaşması için özenle yerine getirilmelidir. Beyaz eşya servisi olarak edindiğimiz ilkelerle ve siz değerli müşterilerimize olan saygımızla sizin ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılamak bizim en önemli görevlerimizdendir.

Beko servisi Zümrütevler olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve atölyelerimizde kullanmış olduğumuz cihazlar son teknoloji ürünleridir. Beko markalı beyaz eşya cihazlarınızı bizlere teslim ederken gözünüz arkada kalmadan gönlünüz ferah bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz ve onarımı tamamlandığında gerekli testler yapılarak fabrikadan yeni üretilmiş gibi standartlarına uygun olarak sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.

Zümrütevler Beko servisi üstün kalite, seri elemanlarımız, temiz çalışma stilimiz ve daha birçok özelliğimizle bunu başardık. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız bu yolda bize öncülük eden en önemli unsur olmuştur. Bugünlere gelmemizi bunlara borçluyuz. Zümrütevler Beko servisi olarak yıllardır bu işten aldığımız tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin klimalarına uygulayarak kaliteyi çok daha fazlalaştırmaktayız. Bu güne kadar müşterilerimiz her zaman bizden memnun kalmıştırlar. Zümrütevler Beko servis iolarak yaptığımız işten, müşterilerimizin daha iyi vakit geçirmelerinden her zaman keyif ve mutluluk duymaktayız.

Zümrütevler Beko Beyaz Eşya Servisi
Zümrütevler Beko Ankastre Tamiri
Zümrütevler Beko Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.