216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Çamaşır Makinesi Çok Sarsıntı Yapıyor!Çamaşır makinesi sıkmaya geçtiği zaman çok ses yapıyor çok sarsıntımı yapıyor. Çamaşır makinesinin altında makineyi dengeleyen dört adet ayarlanabilir ayak mevcuttur.

Bu ayaklar çamaşır makinesinin bulunduğu zemine göre ayarlanarak makinenin sallanmadan yerinden oynamadan çalışmasını sağlar. Çamaşır makinesini koyduğunuz zemine göre ayaklarını ayarlarsanız çamaşır makinenizi sessiz ve sarsıntısızca rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca çamaşır makinesinin içinde kazanı tutan 2 adet amortisör vardır. Bu amortisörler arızalandığı zaman veya patladığı zaman aynı derecede bi sarsıntı meydana gelmededir. Böyle bir arızaya mahsus kaldığınız zaman en yakın servisimize ulaşıp arızaya hemen müdahale edilmesi lazım, hemen müdahale edilmese kazanın yerinden kopma gibi bir ihtimali olduğunda unutmayın.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Arçelik Ankastre Tamiri
Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.