216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Arçelik Servisi

Gökhan teknik beyaz servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet etmekteyiz çünkü sizin Arçelik kombinizde bir sorun meydana geldiği zaman yerini başka bir şey ile asla dolduramazsınız servis olarak bu durumu bildiğimiz için sizlere kesintisiz hizmet etmek bizler için onurdur.

Arçelik beyaz eşya servisi siz değeri müşterilerini bazı konularda bilgilendirmek bizim görevlerimiz arasındadır bu konuların başında doğalgaz zehirlenmeleri gelmektedir. Küçük bir örnek verirsek her yıl en az onlarca insan ülkemizde ve dünyamızda hayatlarını doğalgaz zehirlenmeleri sonucu kaybetmektedir, beyaz eşya sahipleri zamanında beyaz eşya bakım onarım işlemlerini sağlam ve güvenilir bir servise yaptırsalar bu ölümler asla yaşanmayacaktır veya sayısı çok büyük oranda azalacaktır.

Sevgili Arçelik kullanıcıları sizler hala beyaz eşya bakım onarım işlemlerini yaptırmamışsanız güvenilir bir servis arıyorsanız artık aramayınArçelik beyaz eşya servisi olarak bizler buradayız ve tüm işlemlerimizi en kaliteli ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İnsanların hayatlarının bu kadar kolay son bulmalarına asla göz yummayacağız ve sizleri de hemen servisimize bekliyoruz. Sevgili müşterilerimiz bu sorunları kulak arkası etmeniz takdirde siz veya sevdikleriniz hayatlarını kaybedebilir ya da çok ciddi bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz, bu yüzden beyaz eşya onarım ve bakım işlemlerini kesinlikle zamanında yaptırmalısınız.

Arçelik servisi bizi seçtiğiniz için ve bizimle beraber tercihi imkanlar barındırdığınız için siz değerşi müşterilerimize Teşekkür eder iyi dolu günler dileriz..

Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Arçelik
Ankastre Tamiri
Arçelik Klima Servisi

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.