216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Dudullu Arçelik Servisi

Dudullu Arçelik servisi sadece Dudullu ve yakınlarında oturan siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Uzun zamandır bu hizmetimiz devamlılığını sürdürerek, daha da tecrübe kazanarak tüm beyaz eşyalarınızın sorunlarını kaliteli bir şekilde çözmeye devam ediyoruz.Dudullu Arçelik servisi olarak buzdolaplarında oluşabilecek arızaları cihazınıza hiçbir zarar vermeden eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde bakım ve onarımını yapıyoruz. Buzdolabınız herhangi bir nedenden dolayı aniden bozulabilir. Sizi serinletecek olan Dudullu Arçelik servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Sizlere sunduğu Bosch beyaz eşya teknik servis hizmeti kaliteli, güvenilir olduğu kadarıyla aynı zamanda bir o kadarda hızlıdır.

Dudullu Arçelik servisi olarak servisimize gelen tüm müşterilerimizi memnun ve mutlu ettikçe bizlerde en az onlar kadar mutlu mesut oluyoruz. Dudullu Arçelik servisi başta Dudullu halkı ve diğer tüm İstanbul halkımıza çok önemli bir tavsiye vermek istiyoruz, bu tavsiye hayati derecede önemli bir tavsiyedir. Sevgili İstanbul”da oturan ve kombi kullanan halkımız kombilerinizin her yıl onarım bakım işlemlerini yerine getirmediğiniz takdirde doğalgaz zehirlenmesi yaşayabilirsiniz asla kulak arkası etmeyin çünkü ülkemizde her yıl doğalgaz zehirlenmelerinden dolayı onlarca insan hayatlarını kaybetmektedir. 

Dudullu Arçelik servisi olarak bu güne kadar bizi tercih eden değerli müşterilerimizin her zaman klima bakım ve onarımı konusunda en başta yer edinmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz ve çevrenizdeki insanlara önerdiğiniz için teşekkür ederiz.

Dudullu Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Dudullu Arçelik Ankastre Tamiri
Dudullu Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.