216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Erenköy Arçelik Servisi

Erenköy Arçelik servisi olarak mevsu bahis insan hayatı olduğu zaman tüm işlemlerimizi en ufak bir ayrıntısına kadar inceleyip garantili bir şekilde tüm işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz, sizler hala kombilerinizin onarım bakım işlemlerini yaptırmadıysanız hemen Erenköy Arçelik servisine bir telefonunuzu bekliyoruz.

Erenköy Arçelik servisi en başta klimalarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanız olmaktadır. Daha sonra klimanızın çalışmasını engelleyecek eşyaları klimanızın önünden kaldırmanız olacaktır. Erenköy Arçelik servisi olarak güveninizi daha da kazanmak için taktığımız parçalara 1 senelik garanti vermekteyiz. 1 yıl içinde yeni takılan parçada çıkan bir sorun olduğunda parçayı sizlerden hiçbir para talep etmeden ücretsiz bir biçimde değiştirmekteyiz. Bu süreç içerisinde klimanıza başka bir klima bakım ve onarım servisi çağırdığınız taktirde bizim garanti kapsamımızdan çıkmaktadır. Erenköy Arçelik servisi olarak sizlere ödemelerinizde de kolaylık sağlamaktayız. Arzu ederseniz ödemelerinizi kapıda peşin veya kredi kartıyla taksitlendirerek çok daha rahat bir şekilde de yapabilirsiniz. Erenköy Arçelik servisi olarak klimanızın bakım ve onarımlarını hem sizin bütçenizi sarsmadan hem de vaktinizi çalmadan hızlı bir biçimde yapmaktayız.

Erenköy Arçelik servisi olarak bu güne kadar bizi tercih eden değerli müşterilerimizin her zaman klima bakım ve onarımı konusunda en başta yer edinmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz ve çevrenizdeki insanlara önerdiğiniz için teşekkür ederiz.

Erenköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Erenköy Arçelik Ankastre Tamiri
Erenköy Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.