216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Esenyalı Arçelik Servisi

Esenyalı Arçelik servisi olarak her müşterilerimize başlıca önerimiz klimalarının önüne hiçbir eşya koymamaları ve periyodik bakımlarını aksatmamaları olacaktır. Önerilerimizi uyguladıktan sonra klimanızın hem daha az yakacak hem de çok daha fazla verimli çalışacaktır. Klimanızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını istiyorsanız düzeli olarak bakımını yaptırıp sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamak sizin tercihinizdir. Yaptıracağınız bakım ve onarımda elde ettiğiniz tasarruf mutlak göz önünde olacaktır. Bakım ve onarımda taktığımız parçaların garanti kapması vardır. Lakin taktığımız parçaya başka bir teknık servis gelip söker onarımını yaparsa garanti kapsamasından çıkmaktır.

Esenyalı Arçelik servisi garanti kapsamasından çıkan parçaya garantili bir ürün gibi ücret almaksızın iş yapmamaktayız. Aciliyet durumlarda bize belirttiğiniz taktirde en kısa surede servis aracımızla gelip evinize misafır olup sorununuzu halledebiliriz. Bu konforu tatmak sizinde harcınız olucaktır.

Esenyalı Arçelik servisi olarak klima bakım ve onarım konusunda her zaman seri ve ter temiz bir biçimde çalışmaktayız. Tecrübeli elemanlarımız ve günün her anında hazırda bekleyen araçlarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Esenyali Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Esenyali Arçelik Ankastre Fırın Tamiri 
Esenyali Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.