216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Göztepe Arçelik Servisi

Göztepe Arçelik servisi olarak beyaz eşyalarınızın her türlü tamir ve bakım işlerini itina ile yapmak bizim için bir gururdur. Göztepe Arçelik servisimizde tüm derin dondurucularda rastladığımız buzlanma ve buna benzer sorunlar hızlı ve güvenilir bir şekilde onarılmaktadır. Göztepe Arçelik servisi olarak Bulaşık makinelerinizin ana kartlarında meydana gelebilecek her türlü sorunlar, parazit kondansatöründen kaynaklanacak sorunlar ve alt çekmece arızaları gibi tüm bulaşık makineleri arızalarını itinalı bir şekilde çözmekteyiz..

Göztepe Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.davul fırın, mikrodalga fırın gibi tüm fırınlarda görülen ısıyı eşit paylaştıramama, hamurun içini iyi pişirememe zaman ve ısı ayarı yapıldıktan sonra fırının pişirmeyi gerçekleştirememesi veya yanlış değerlerde pişirmesi gibi olayları özenle tamir etmekteyiz.

Göztepe Arçelik servisimizde; çamaşır kurutma makinelerinde görülen motor yanması gibi buna benzer elektronik sorunları servisimiz garantili bir şekilde çözülmektedir. Göztepe Arçelik servisimizde buzdolaplarında görülen başlıca; ses gelmesi, buzdolabın su akıtması, termostatın arızalanması, kapıların düzgün kapanmaması, soğutucu bölgenin buz tutması gibi tüm sorunların bakım onarım işlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Göztepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Göztepe Arçelik Ankastre Tamiri
Göztepe Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.