216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik servisi onarım bakım ve montaj servisinde yaptırmış olduğunuz tüm kombi bakımı, onarımı ve montaj işlemlerimizin 1 yıl garantisi bulunmaktadır ve sizin kombinizin içinde kullanılan tüm elektronik ve mekanik parçalarda oluşabilecek herhangi bir sorunda yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirmekteyiz. Tüm bu garanti e ücretsiz değiştirme hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi 1 yılda olsa oluşabilecek herhangi bir masraftan kurtarmış oluyoruz. Ataşehir Arçelik servisi olarak klimanızın sorunsuz çalışması için size önerimiz önünde klimayı etkileyecek dolap vb. eşyaları bulundurmamanız ve içinde biriken toz, pislik kalıntılarını kendiniz temizlememenizdir. Çoğu müşterilerimiz kendileri temizlerken bazı ufak parçalara su kaçırarak klimanın bozulduğuna dair şikâyetler almaktayız. Bu tür şeylerle uğraşarak zaman harcamak yanında klimanızı kötü yönden etkileyeceksiniz.

Ataşehir Arçelik servisi olarak bu tür sorunlarda bize web sitemizde bulunan formu doldurarak veya telefon numaralarından ulaştığınız taktirde size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Servis araçlarımız her zaman hazırda beklediği için fazla sürmeden servisiniz kapınızda olacaktır. Ataşehir Arçelik sevisi olarak size en temiz, en hızlı, en düzenli klima servisini sunmaktayız. Arçelik servisimiz klimanızda sorunlu bir parça bulup değiştirdiği taktirde taktığımız parçaya 365 gün garanti vermekteyiz. 365 gün içinde taktığımız parçada bir problem çıkarsa ücretsiz bir biçimde yeni parça takmaktayız. Bunun da sizin bize karşı olan güvenizi arttıracağını düşünüyoruz. Sizin güveniniz bize mutluluk vermekle birlikte daha da iyi ve düzenli çalışmamızı sağlamaktadır.

Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Ataşehir Arçelik Ankastre Tamiri
Ataşehir Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.